نشر مکتب آروین ناشر کتاب های کمک آموزشی

درباره ما

انتشارات مکتب آروین
مدت فعالیت بیش از ۳ سال
مدیر مسئول مهندس امیر حسین افشار-مولف بیش از ۵۰ عنوان کتاب درسی-کمک درسی-کنکور-مشاوره و روانشناسی
مدرس دروس ریاضیات دبیرستان و کنکور از سال ۸۱-مشاور و برنامه ریز کنکورر از سال ۸۱-با سابقه حضور در برنامه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران-دبیر مدارس و آموزشگاه های برتر ایران
زمینه فعالیت:چاپ و تولید کتاب های آموزشی و کمک آموزشی،کتاب کنکور،کتاب تست،کتاب های مشاوره،کتاب برنامه ریزی تحصیلی،فیلم های آموزشی و کمک آموزشی،دی وی دی تدریس دروس مختلف،چاپ کتاب،…. که همگی زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مجوز این نهاد به صورت می پذیرد.لذا هرگونه کپی برداری از کتاب ها و سایر محصولات این نشر ممنوع می باشد. و فقط محصولات یا محتوای آموزشی که از طریق سایت به صورت دانلود رایگان در اختیار شما قرار می گیرد قابلیت پخش در شبکه های اجتماعی و کپی برداری را بدون تغییر در صفحه آرایی و حفظ نام ناشر را دارد.
محصولات ما که در این سایت ارائه می شوند به شرح زیر می باشد:
۱-کتاب های منتشر شده به همراه دی وی دی آموزش : این محصولات به صورت پستی به وسیله پست پیشتاز توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای شما ارسال می شود.در موارد ذکر شده در زیر کالا ارسال پستی رایگان می باشد.اما در خرید هایی که قید نشده باشد مبلغ پست به حساب شما افزوده خواهد شد.
۲-کتاب-جزوه های نشر مکتب آروین: این محصولات را میتوانید پس از پرداخت از سایت دانلود نمایید.توجه شود که نشر این محصولات نیز در شبکه های اجتماعی و کپی از آنها ممنوع می باشد.
۳-کتاب ها،جزوات و جداول برنامه ریزی که به عنوان هدیه یا نمونه روی سایت قرار می گیرد و دانلود آن ها رایگان است.با حفظ صفحه بندی و نام مولف و ناشر،کپی برداری از آنها و نشر در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی مجاز خواهد بود.
آروین یعنی سنجش-مکتب آروین یعنی مدرسه ای برای موفقیت در سنجش