تدریس خصوصی-معلم خصوصی-ریاضی

معلم خصوصی یا دی وی دی؟

تدریس خصوصی از زمان های قدیم بین بزرگان و پادشاهان و تاجران برای فرزندان مرسوم بوده است.همین طور در مکتب خانه ها و حوزه های علمیه که سواد طلاب یا شخص بالا تر از کلاس می رفت،استاد ترجیح می داد که به صورت خصوصی به تدریس علوم به آن ها بپردازد.همچنین در زمان امام صادق(ع) هم ایشان شاگردان بسیاری داشته اند که حضرت به همه این شاگردان در یک سطح تدریس نمی نموده اند و بعضی از مباحث را فقط به شاگردان و خواص می گفته اند.با این پیش زمینه وارد بحث تدریس خصوصی یا همان داشتن معلم خصوصی می شویم.

آیا تدریس خصوصی مفید است؟

تدریس خصوصی و داشتن معلم خصوصی برای دانش آموز با پایه ضعیف مناسب تر است یا پایه قوی؟

تدریس خصوصی بهتر است یا استفاده از دی وی دی های آموزشی و منابع مطالعاتی مانند کتاب کنکور،کتاب تست و. …

دوست عزیزم نقطه قوت در دانش آموزی که دبیر خصوصی دارد اتلاف نشدن وقت است.(البته دبیر خصوصی و حرفه ای که مسلط بر مفاهیم و تست ها و سوالات باشد).شما با هر سطح علمی اگر از استاد با تجربه و قوی استفاده کنید بهترین نتیجه را نسبت به کمترین زمان خواهید گرفت.استاد خوب مانند یک کاتالیزور قوی سرعت یادگیری که همان فعل و افعالات شیمیایی در مغز شما است را به کمک حواستان به شما انتقال می دهد و حتی می توانند با بحث کردن و تکنیک های آموزش نوین خلاقیت و قدرت حل مساله را در شما بالا ببرد که در کنکور های جدید بسیاری از سوالات بر مبنای خلاقیت و قدرت حل مساله طرح می شوند.

از مزایای داشتن دبیر خصوصی دیگر شما در کلاس درس نسبت به آموزشکاه و مدرسه وقت تلف شده نخواهید داشت.فقط سوالاتی را که مشکل دارید و تست هایی که بلد نیستین به طور شخصی برای شما رفع اشکال می شود.تست ها و سوالاتی که دبیر محترم برای شما حل می کند در روند افزایش تراز آزمون های شما یا نمرات کلاسی شماست.

در برخی کلاس ها با دانش آموزان قوی منبع مطالعاتی که شامل دی وی دی تدریس و جزوات آموزشی است در اختیار دانش آموز قرار می گیرد و در جلسه کلاس مطالب تکمیلی،تست های بیشتر و سوالات مفهومی تر با دانش آموز تمرین و تکرار می شود.

اما برای دانش آموزانی که در شهرشان  دسترسی به دبیران برتر تهران-طراحان کنکور های آزمایشی را ندارند توصیه می کنیم که ابتدا دی وی دی و جزوه های آموزشی را ببینند و بیاموزند؛سپس با شرکت در همایش های جمع بندی و نکته و تست تمام اشکالاات ان ها رفع خواهد شد.

برای داشتن کلاس خصوصی،آگاهی از همایش های جمع بندی،کلاس های نکته و تست با شماره ۰۲۱۴۴۱۷۴۴۶۷-۰۹۲۰۸۰۸۵۹۰۵ پشتیبانی سایت و اساتید تماس بگیرید.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «معلم خصوصی یا دی وی دی؟»

  1. برای کنکور رشته ریاضی درس ریاضی بهتره معلم خصوصی بگیرم یا دی وی دی آفبا؟
    شما برای کنکور دی وی دی دیفرانسیل و گسسته ندارین؟ تو سایت نبود!!!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *